Chiyo Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Chiyo Academy

Un Forum Pentru Toata Lumea
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Plimbarica, plimbarica

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Lee Kwang
Student
Student
Lee Kwang


Mesaje : 235
Data de inscriere : 29/12/2009

Plimbarica, plimbarica Empty
MesajSubiect: Plimbarica, plimbarica   Plimbarica, plimbarica EmptySam Ian 02, 2010 4:57 pm

Am ajuns in parc cu un buchet de flori in mana pentru Brook si m-am asezat pe o banca. Speram sa vina cat mai repede. Aveam de gand sa o intreb azi daca vrea sa fie cu mine si speram sa accepte.
Sus In jos
Brookelle
Student
Student
Brookelle


Mesaje : 391
Data de inscriere : 29/12/2009

Plimbarica, plimbarica Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarica, plimbarica   Plimbarica, plimbarica EmptySam Ian 02, 2010 4:59 pm

Am venit si eu putin grabita , imbracana in pantaloni scurti si o bluza , incaltata in tenesi ca de obicei .
Sus In jos
Lee Kwang
Student
Student
Lee Kwang


Mesaje : 235
Data de inscriere : 29/12/2009

Plimbarica, plimbarica Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarica, plimbarica   Plimbarica, plimbarica EmptySam Ian 02, 2010 5:00 pm

O vad si ma duc la ea dandu-i florile si zambind.
-Astea-s pentru tine!Mergem sa ne plimbam?
Sus In jos
Brookelle
Student
Student
Brookelle


Mesaje : 391
Data de inscriere : 29/12/2009

Plimbarica, plimbarica Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarica, plimbarica   Plimbarica, plimbarica EmptySam Ian 02, 2010 5:22 pm

Am luat florile zambind .
-Mersi ! Poi hai sa ne plimbam .
-Dar nu trebuia sa imi iei flori...
Sus In jos
Lee Kwang
Student
Student
Lee Kwang


Mesaje : 235
Data de inscriere : 29/12/2009

Plimbarica, plimbarica Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarica, plimbarica   Plimbarica, plimbarica EmptySam Ian 02, 2010 8:27 pm

-Mama spunea ca daca ma duc la plimbare cu vreo fata mereu sa ii cumpar flori ca daca nu ma lasa balta.ii spun razand.
Dupa ce ne plimbam vreo jumatate de ora ma opresc si ma intorc la ea privind-o in ochi.
-Auzi....sti.....vrei sa fii cu mine?ii spun foarte serios.
Sus In jos
Brookelle
Student
Student
Brookelle


Mesaje : 391
Data de inscriere : 29/12/2009

Plimbarica, plimbarica Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarica, plimbarica   Plimbarica, plimbarica EmptySam Ian 02, 2010 8:53 pm

Zambetul meu sa sters de pe buze .
-Sti...eu...eu...nu pot , tare as vrea dar...
Sus In jos
Lee Kwang
Student
Student
Lee Kwang


Mesaje : 235
Data de inscriere : 29/12/2009

Plimbarica, plimbarica Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarica, plimbarica   Plimbarica, plimbarica EmptySam Ian 02, 2010 9:16 pm

-Dar ce? spun eu intristandu-ma si punandu-ma pe banca. Ai alt prieten nu?Stiam eu!
Sus In jos
Brookelle
Student
Student
Brookelle


Mesaje : 391
Data de inscriere : 29/12/2009

Plimbarica, plimbarica Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarica, plimbarica   Plimbarica, plimbarica EmptySam Ian 02, 2010 9:17 pm

-Da....murmur intristata , uram sa frang inima cuiva ma simteam atat de prost .
Sus In jos
Lee Kwang
Student
Student
Lee Kwang


Mesaje : 235
Data de inscriere : 29/12/2009

Plimbarica, plimbarica Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarica, plimbarica   Plimbarica, plimbarica EmptySam Ian 02, 2010 9:20 pm

-Asta e!Caut mai departe. spun eu inveselindu-ma si ridicandu-ma de pe banca.
Sus In jos
Brookelle
Student
Student
Brookelle


Mesaje : 391
Data de inscriere : 29/12/2009

Plimbarica, plimbarica Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarica, plimbarica   Plimbarica, plimbarica EmptySam Ian 02, 2010 9:22 pm

"Ah` daca fac asta il pierd pe Kris...de ce eu ? De ce trebuie mereu sa sufar..."
O lacrima mi sa scurs pe obraz .
"Am devenit atat de slaba.."
Sus In jos
Lee Kwang
Student
Student
Lee Kwang


Mesaje : 235
Data de inscriere : 29/12/2009

Plimbarica, plimbarica Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarica, plimbarica   Plimbarica, plimbarica EmptySam Ian 02, 2010 9:25 pm

Am vazut-o ca plange si mi-am dat seama ca era numai vina mea."De ce?De ce am facut-o sa planga?"M-am dus si am luat-o in brate:
-Hei nu plange!Daca ai prieten asta e!Mai bine ramai cu el daca e ceva serios.ii spun zambind.
Sus In jos
Brookelle
Student
Student
Brookelle


Mesaje : 391
Data de inscriere : 29/12/2009

Plimbarica, plimbarica Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarica, plimbarica   Plimbarica, plimbarica EmptySam Ian 02, 2010 9:27 pm

Mi-am sters usor lacrima izbucnind in bratele lui .
"De ce eram in stare sa fac multe pentru ei doi...?? Dar imi ajunsese ca deja infipsesm ceva in inima lui Lee, nu mai voiam si pe Kris sa il fac sa sufare "


Ultima editare efectuata de catre Brookelle in Dum Ian 03, 2010 2:11 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Lee Kwang
Student
Student
Lee Kwang


Mesaje : 235
Data de inscriere : 29/12/2009

Plimbarica, plimbarica Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarica, plimbarica   Plimbarica, plimbarica EmptySam Ian 02, 2010 9:29 pm

Mi-am dat seama ca fata avea ceva serios cu acel baiat asa ca m-am indepartat usor de ea.
-Scuze!M-ai bine nu te chemam!M-ai bine nu-ti spuneam!Hai s-o lasam asa, eu plec si uitam tot!spun eu dand sa plec.
Sus In jos
Brookelle
Student
Student
Brookelle


Mesaje : 391
Data de inscriere : 29/12/2009

Plimbarica, plimbarica Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarica, plimbarica   Plimbarica, plimbarica EmptySam Ian 02, 2010 9:31 pm

-Nu ! Nu pleca ! spun eu spun eu incercand a zambi
Sus In jos
Lee Kwang
Student
Student
Lee Kwang


Mesaje : 235
Data de inscriere : 29/12/2009

Plimbarica, plimbarica Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarica, plimbarica   Plimbarica, plimbarica EmptySam Ian 02, 2010 9:34 pm

-Nu te forta sa zambesti cand nu poti.M-ai bine uitam tot ce am facut azi si gata.A fost o prostie din partea mea, trebuia sa stiu ca ai prieten.spun eu uitandu-ma la ea.
Sus In jos
Brookelle
Student
Student
Brookelle


Mesaje : 391
Data de inscriere : 29/12/2009

Plimbarica, plimbarica Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarica, plimbarica   Plimbarica, plimbarica EmptySam Ian 02, 2010 9:37 pm

Am privit usor cu coada ochiului intr-o parte , da intradevar aveam prieten dar nu ma puteam abtina , am sarit in bratele lui sarutandu-l usor .vroiam sa il fac mai fericit...


Ultima editare efectuata de catre Brookelle in Dum Ian 03, 2010 2:13 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Lee Kwang
Student
Student
Lee Kwang


Mesaje : 235
Data de inscriere : 29/12/2009

Plimbarica, plimbarica Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarica, plimbarica   Plimbarica, plimbarica EmptySam Ian 02, 2010 9:39 pm

Desi vroiam asta am respins-o.
-Scuze dar nus genu care se baga in alte relatii!ii spun urand faptul ca am zis asta.Deci m-ai bine ramai cu el.Ma gandesc ca-i ceva serios de m-ai refuzat.ii spun trist.
Sus In jos
Brookelle
Student
Student
Brookelle


Mesaje : 391
Data de inscriere : 29/12/2009

Plimbarica, plimbarica Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarica, plimbarica   Plimbarica, plimbarica EmptySam Ian 02, 2010 9:41 pm

"De ce tot insista cu relatia serioasa ... de unde stia el ca eu aveam o relatie serioasa sau nu ..."
Sus In jos
Lee Kwang
Student
Student
Lee Kwang


Mesaje : 235
Data de inscriere : 29/12/2009

Plimbarica, plimbarica Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarica, plimbarica   Plimbarica, plimbarica EmptySam Ian 02, 2010 9:43 pm

-Hai ca plec!Mai vorbim!ii spun zambind.
Sus In jos
Brookelle
Student
Student
Brookelle


Mesaje : 391
Data de inscriere : 29/12/2009

Plimbarica, plimbarica Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarica, plimbarica   Plimbarica, plimbarica EmptySam Ian 02, 2010 9:44 pm

L-am lasat sa plece ce mai puteam face ? M-am trantint pe o banca , cu capul aplecat gandindu-ma .
Sus In jos
Lee Kwang
Student
Student
Lee Kwang


Mesaje : 235
Data de inscriere : 29/12/2009

Plimbarica, plimbarica Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarica, plimbarica   Plimbarica, plimbarica EmptySam Ian 02, 2010 9:49 pm

In timp ce ma duceam la iesire ma tot uitam inapoi si vedeam ca nu se simtea bine.
"Pacat!"mi-am spus in gand."Dar m-ai bine asa decat sa se desparta de ala, dar daca ala o face sa sufere a incurcat-o!"imi spun strangand pumnul.
Sus In jos
Brookelle
Student
Student
Brookelle


Mesaje : 391
Data de inscriere : 29/12/2009

Plimbarica, plimbarica Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarica, plimbarica   Plimbarica, plimbarica EmptySam Ian 02, 2010 9:51 pm

Am inchis usor ochii , fiind ganditoare .
-Ce dracu` sa fac ?
Mi-am dat usor cu pumnul in cap .
-Gandeste Brookelle Renne !
Sus In jos
Lee Kwang
Student
Student
Lee Kwang


Mesaje : 235
Data de inscriere : 29/12/2009

Plimbarica, plimbarica Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarica, plimbarica   Plimbarica, plimbarica EmptySam Ian 02, 2010 9:52 pm

Nu stiam de ce dar nu puteam iesi din parc. M-am dus la poarta dar nu-mi venea sa plec, vroiam sa mai stau asa ca m-am intins pe o banca si am inceput sa ma uit la cer.Era asa albastru si frumos, asa de linistit.
Sus In jos
Brookelle
Student
Student
Brookelle


Mesaje : 391
Data de inscriere : 29/12/2009

Plimbarica, plimbarica Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarica, plimbarica   Plimbarica, plimbarica EmptySam Ian 02, 2010 9:55 pm

-M-ai bine ma duc la bar , sa ma imbat , apoi ce-o vrea Dumnezeu .
Sus In jos
Lee Kwang
Student
Student
Lee Kwang


Mesaje : 235
Data de inscriere : 29/12/2009

Plimbarica, plimbarica Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarica, plimbarica   Plimbarica, plimbarica EmptySam Ian 02, 2010 9:59 pm

"Ma duc sa i-au niste droguri si dupa vad ce fac!"imi spun in minte si plec din parc.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Plimbarica, plimbarica Empty
MesajSubiect: Re: Plimbarica, plimbarica   Plimbarica, plimbarica Empty

Sus In jos
 
Plimbarica, plimbarica
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Chiyo Academy :: Orasul :: Parc-
Mergi direct la: