Chiyo Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Chiyo Academy

Un Forum Pentru Toata Lumea
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Am aterizat si eu!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
W.Alexia
Student
Student
W.Alexia


Mesaje : 114
Data de inscriere : 28/12/2009

Am aterizat si eu! Empty
MesajSubiect: Am aterizat si eu!   Am aterizat si eu! EmptyLun Dec 28, 2009 8:48 pm

So, m-am oprit si eu pe aici in drum spre cafenea (Smile)) , si vreau sa spun ca imi place mult forumul!
My name's Alexandra (boring name!) dar prietenii imi spun Alexz sau Zell..
Asa..varsta? Nu cred ca va intereseaza..dar totusi..well..am 12 ani.
Hmm..ce sa mai zic oare? Anime-urile preferate? Ok, I'll have a go! Deci: Hayate no Gotoku, Shugo Chara, Yu Yu Hakusho si mai sunt muuuuuulte, cred =))!
Culori culori culori culori Twisted Evil : Albastru, Rosu, Negru, Alb, Galben, Auriu (uuu..culoarea AURULUI!!!)
Stiu ca o sa va par ciudata acum..(lol, no fi ceva nou! T_T) , da' uneori am senzatia ca..(drum roll, please)..sunt urmarita de cineva (spooky song coming RIGHT up)
Nu prea imi place Manga..mda..e plictisitor!
Uu..nu sunt fan Yaoi/Yuri, daca va intrebati cumva lucrul ala, pentru ca mi se pare.. (shock! HORROR!!).. dezgustator!!
Am si un animalut! Doamne, ANIMALUT?? Cred ca glumesc acum T_T . Caine. Il cheama Toto. Si nu, nu e cuminte! Vreau sa spun, ati mai pomenit voi caine care mananca ciocolata, fura rujul lu' varamea din geanta si il mananca ca pe inghetata, sau scoate rufele din masina de spalat???? E ceva de groaza ^^"
Ok, daca mai aveti intrebari, voi raspunde (maybe..I mean..yea!)

Bye!
Sus In jos
Anelise
Student
Student
Anelise


Mesaje : 252
Data de inscriere : 28/12/2009
Varsta : 27
Localizare : In lumea mea ^.^

Am aterizat si eu! Empty
MesajSubiect: Re: Am aterizat si eu!   Am aterizat si eu! EmptyLun Dec 28, 2009 8:52 pm

Welcome..Happy posting...fara intrebari. I love you
Sus In jos
 
Am aterizat si eu!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Chiyo Academy :: Welcome :: About Us-
Mergi direct la: