Chiyo Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Chiyo Academy

Un Forum Pentru Toata Lumea
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ELLoZ...Me Is HeRe ! <3

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Bee<3
Student
Student
Bee<3


Mesaje : 15
Data de inscriere : 28/12/2009

ELLoZ...Me Is HeRe ! <3 Empty
MesajSubiect: ELLoZ...Me Is HeRe ! <3   ELLoZ...Me Is HeRe ! <3 EmptyLun Dec 28, 2009 9:12 pm

HeY EvErYonE !!!!Am dat si eu de acest forum si m-am inregistrat....Sper sa nu-mi para rau...Totusi nu cred...
Deci...Spuneti-mi V. ( se citeste vi ) sau Val....Am 13 ani si locuiesc in Bucuresti.....Imi place muzica rock , pop si electro ( tehno ) , sa stau pe forumuri RPG cam toata ziua , sa ma iau de oamenii cu care nu ma inteleg -cu alte cuvinte sa ma cert - si sa vorbesc ore in sir la telefon . Detest cand lumea incearca sa-mi copieze stilul , sa fiu blocata in casa tot timpul si sa mi se spuna sa ma grabes....

Nu , nu sunt emo , punk , rocker sau mai stiu io ce....

Deobicei ajung in mari probleme din cauza firi mele dramatice , dar reusesc sa ies din ele , totusi...
Formatia mea preferata este Brokencyde , iar cantaretele mele preferata Lady Gaga , Ai Otsuka , Uffie , Miley Cyrus si Avril lavigne

Melodiile mele preferate sunt dismissed ( de uffie ) , bad romance <3 ( de lady gaga ) , fashion ( lady gaga ) ; Actorii mei preferati sunt Robert Pattison , Reese Whiterspoon si Kristen Steward



Cam atat...As mai avea o groaza de lucruri sa spun despre mine , dar cred ca v-as plictisiiiiiiiii


Byez !!!! <3
P.S. Intrebarile sunt bine-venite !
Sus In jos
Anelise
Student
Student
Anelise


Mesaje : 252
Data de inscriere : 28/12/2009
Varsta : 27
Localizare : In lumea mea ^.^

ELLoZ...Me Is HeRe ! <3 Empty
MesajSubiect: Re: ELLoZ...Me Is HeRe ! <3   ELLoZ...Me Is HeRe ! <3 EmptyLun Dec 28, 2009 9:17 pm

Welcome and happy posting! I love you I love you


Filme preferate?

Dupa actorii enumerati inteleg ca iti place Twilight? I love you
Sus In jos
Bee<3
Student
Student
Bee<3


Mesaje : 15
Data de inscriere : 28/12/2009

ELLoZ...Me Is HeRe ! <3 Empty
MesajSubiect: Re: ELLoZ...Me Is HeRe ! <3   ELLoZ...Me Is HeRe ! <3 EmptyLun Dec 28, 2009 10:13 pm

Ai ghicit ! Very Happy :] Imi plac la nebunie cartile si filmele twilight ( new moon si twilight deocamdata ) . In afara de asta cred ca as putea sa fac o lista imensa cu filmele mele preferate...

- Harry Potter ( 1-6 )
- Pirates of carribean
- Twilight
- Scarry Movie
- Wild Child
- Ratatouile
- Dragonball Evolution
- Bedtime Stories
- Confessions of a shopahollic
- Hannah Montana the movie
- Saw ( 1-4 )
- A journey to the center of the world
- Inkheart
- Ho Ho Ho
- O poveste de craciu
- Blonda de la drept
- Another Cinderella story
-Princess protection program
-High School Musical(1-3)
- Vikky Cristinana Barcelona
-Devil Wears Prada

Si ar mai fi...dar nu mi le amintesc acm Smile)
Sus In jos
Anelise
Student
Student
Anelise


Mesaje : 252
Data de inscriere : 28/12/2009
Varsta : 27
Localizare : In lumea mea ^.^

ELLoZ...Me Is HeRe ! <3 Empty
MesajSubiect: Re: ELLoZ...Me Is HeRe ! <3   ELLoZ...Me Is HeRe ! <3 EmptyLun Dec 28, 2009 10:22 pm

O da...avem cam aceleasi gusturi :-?


Da ..dupa cum spuneam Welcome! I love you
Sus In jos
Continut sponsorizat





ELLoZ...Me Is HeRe ! <3 Empty
MesajSubiect: Re: ELLoZ...Me Is HeRe ! <3   ELLoZ...Me Is HeRe ! <3 Empty

Sus In jos
 
ELLoZ...Me Is HeRe ! <3
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Chiyo Academy :: Welcome :: About Us-
Mergi direct la: