Chiyo Academy
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Chiyo Academy

Un Forum Pentru Toata Lumea
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Noile culori ale forumului...

In jos 
+2
Kirstyn~
SanyChan
6 participanți
AutorMesaj
SanyChan
Student
Student
SanyChan


Mesaje : 270
Data de inscriere : 28/12/2009
Varsta : 26
Localizare : Chiyo-Academy->Camera fetelor->Sany`s room->Pe scaun

Noile culori ale forumului... Empty
MesajSubiect: Noile culori ale forumului...   Noile culori ale forumului... EmptyMier Dec 30, 2009 4:09 pm

Pai,m`am decis sa schimb putin culorile pe la forum...si vroiam sa va cer si voua parerea...
Sus In jos
https://chiyo-academy.forumgratuit.ro
Kirstyn~
Student
Student
Kirstyn~


Mesaje : 118
Data de inscriere : 29/12/2009

Noile culori ale forumului... Empty
MesajSubiect: Re: Noile culori ale forumului...   Noile culori ale forumului... EmptyMier Dec 30, 2009 7:41 pm

Mie sincer nu imi place, rosul asta e prea strident iar scisul mov nu prea se poate citi fiindca te dor ochii.Parerea mea ar fi sa lasati tema veche.
Sus In jos
Alexa
Student
Student
Alexa


Mesaje : 197
Data de inscriere : 29/12/2009

Noile culori ale forumului... Empty
MesajSubiect: Re: Noile culori ale forumului...   Noile culori ale forumului... EmptyMier Dec 30, 2009 8:25 pm

Dap sunt de acord cu Kirstyn~. Ma dor ochii atunci cand citesc. Mai bine ai lasa culorile dinainte.
Sus In jos
Shiba-san
Student
Student
Shiba-san


Mesaje : 116
Data de inscriere : 29/12/2009

Noile culori ale forumului... Empty
MesajSubiect: Re: Noile culori ale forumului...   Noile culori ale forumului... EmptyMier Dec 30, 2009 8:31 pm

Culorile sunt foarte prost alese, scuze ca o zic chiar asa direct. Sunt stridente si te dor ochii. Niciodata nu pui un fundal aprins (rosu, roz din asta, verde aprins etc). Deci nu... Nu. Era mult mai bine inainte. Plus ca astea nici macar nu se potrivesc intre ele.
Sus In jos
Yusuke Yamamoto
Student
Student
Yusuke Yamamoto


Mesaje : 395
Data de inscriere : 28/12/2009

Noile culori ale forumului... Empty
MesajSubiect: Re: Noile culori ale forumului...   Noile culori ale forumului... EmptyMier Dec 30, 2009 9:04 pm

Aaa... Sany... cine a les culorile?sunt prea stridente... si... nu prea merge ... cred ca ar trbui sa lucram la ele impreuna ><
Sus In jos
Shiba-san
Student
Student
Shiba-san


Mesaje : 116
Data de inscriere : 29/12/2009

Noile culori ale forumului... Empty
MesajSubiect: Re: Noile culori ale forumului...   Noile culori ale forumului... EmptyMier Dec 30, 2009 9:10 pm

Mda, Sonya a spus-o intr-un mod mult mai dragut. Eu puteam fi si mai rea de atat.
Deci, Sonya, nu numai ca sunt stridente. Nu merg impreuna! Deci forumul asa cum este acum arata ca... Stiti chestia aia cu care va duceti la urat de Anul Nou? Bun. Asa arata. Nu va suparati.
Sus In jos
Yusuke Yamamoto
Student
Student
Yusuke Yamamoto


Mesaje : 395
Data de inscriere : 28/12/2009

Noile culori ale forumului... Empty
MesajSubiect: Re: Noile culori ale forumului...   Noile culori ale forumului... EmptyMier Dec 30, 2009 9:12 pm

Ca o stea?steaua aia.. sau capra?Smile) eh gata am terminat cand intra Sany ma ocup cu ea de aspect ^^
Sus In jos
Kirstyn~
Student
Student
Kirstyn~


Mesaje : 118
Data de inscriere : 29/12/2009

Noile culori ale forumului... Empty
MesajSubiect: Re: Noile culori ale forumului...   Noile culori ale forumului... EmptyMier Dec 30, 2009 9:13 pm

Eu cred ca se referea la o sorcova, nu stiu :]]
Sus In jos
Shiba-san
Student
Student
Shiba-san


Mesaje : 116
Data de inscriere : 29/12/2009

Noile culori ale forumului... Empty
MesajSubiect: Re: Noile culori ale forumului...   Noile culori ale forumului... EmptyMier Dec 30, 2009 9:13 pm

Nu, draga, sorcova. Sau stai... Nu te duci cu sorcova sa urezi de Anul Nou? Daca nu, in fine, nu conteaza, sorcova era, mai putin important cand te duci sa urezi cu ea.
Sus In jos
Bill Kaulitz
Student
Student
Bill Kaulitz


Mesaje : 110
Data de inscriere : 29/12/2009

Noile culori ale forumului... Empty
MesajSubiect: Re: Noile culori ale forumului...   Noile culori ale forumului... EmptyMier Dec 30, 2009 9:55 pm

Am schimbat xD....este mai bine?
oricum mai am de schimbat doar dunga aia mov >.>
Sus In jos
Kirstyn~
Student
Student
Kirstyn~


Mesaje : 118
Data de inscriere : 29/12/2009

Noile culori ale forumului... Empty
MesajSubiect: Re: Noile culori ale forumului...   Noile culori ale forumului... EmptyMier Dec 30, 2009 10:06 pm

Mie una imi place, numai sunt asa de stridente si nu te mai dor ochii atuncic and citesti. Bravo adminilor ^^
Sus In jos
Shiba-san
Student
Student
Shiba-san


Mesaje : 116
Data de inscriere : 29/12/2009

Noile culori ale forumului... Empty
MesajSubiect: Re: Noile culori ale forumului...   Noile culori ale forumului... EmptyMier Dec 30, 2009 10:09 pm

Mda, sunt mai bune acum. In afara de faptul ca dunga roz si lila-ul asta spre mov de pe fundalul forumului nu merg. Dar nu mai e sorcova si nu mai e strident.
Sus In jos
Bill Kaulitz
Student
Student
Bill Kaulitz


Mesaje : 110
Data de inscriere : 29/12/2009

Noile culori ale forumului... Empty
MesajSubiect: Re: Noile culori ale forumului...   Noile culori ale forumului... EmptyMier Dec 30, 2009 10:16 pm

Ma bucur ca va place.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Noile culori ale forumului... Empty
MesajSubiect: Re: Noile culori ale forumului...   Noile culori ale forumului... Empty

Sus In jos
 
Noile culori ale forumului...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Chiyo Academy :: Sugestii,Nelamuriri... :: Anunturi-
Mergi direct la: